• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آموزش پروژه محور فریم ورک Laravel

نیازمند اتمام دوره : آموزش PHP & MYSQL

معرفی آموزش پروژه محور فریم ورک Laravel

زمانی که در مورد فریم ورک‌های توسعه وب اپلیکیشن صحبت می‌شود، همیشه نام لاراول به میان می‌آید. از لاراول می‌توان به عنوان محبوب‌ترین فریم ورک زبان برنامه نویسی PHP یاد کرد. این فریم ورک توانسته است در زمانی کوتاه، به اولین گزینه‌ی توسعه دهندگان برای توسعه برنامه‌های پیچیده تحت وب تبدیل شود.از این رو آموزش پروژه محور فریم ورک Laravel همراه با پروژه های متعدد برای یادگیری بهتر شما تدارک دیده شد.

لاراول (به انگلیسی Laravel) یک چارچوب متن باز پی اچ پی (PHP) است که توسط تیلور اوتول، برای توسعه نرم‌افزارهای وب بر پایه معماری مدل-نما-کنترل‌گر(MVC) و بسته های آماده ی چارچوب سیمفونی طراحی شده‌است. هرچند سازنده ی اصلی این فریمورک یعنی تیلو اوتول اعتقاد دارد که لاراول برپایه ی mvc نیست

لاراول فریم ورکی مبتنی بر معماری MVC است که به صورت رایگان و متن باز ارائه شده است.
این فریم ورک در بین سایر فریم ورک‌های PHP از امنیت و سرعت توسعه‌ی بیشتری برخوردار است و از طریق آن شما قادر خواهید بود بدون اینکه تغییری در کدهای اصلی ایجاد کنید، عملکرد بسیاری از بخش‌ها را تغییر دهید.
لاراول کتابخانه‌های بسیار متنوعی دارد و از اغلب کتابخانه‌های فریم ورک سیمفونی نیز استفاده می‌کند. همچنین این فریم ورک سرویس‌های مختلفی را برای برنامه نویسان ارائه می‌دهد. به عنوان مثال سرویس هایی همچون تأیید هویت، دسترسی‌های کاربران، کنسول Artisan، پرداخت و صورتحساب، کش (Cache) و … که تنها بخش کوچکی از سرویس هایی است که این فریم ورک در اختیار برنامه‌ نویسان قرار می‌دهد.

 

قبل از یادگیری لاراول بهتر است تا حدودی به زبان PHP مسلط باشید. به‌این منظور می‌توانید آموزش PHP را دنبال کنید تا در کنار آموزش پروژه محور فریم ورک Laravel ، یک برنامه ‌نویس PHP هم باشید.

 

سوالات متداول

نیازی به هیچ پیش زمینه و دانشی نیست. 

این دوره به صورت حضوری برگزار می شود.

 

 

نقد و بررسی دوره

نا مشخص

امتیاز
  • 5 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

قيمت 2,000,000 تومان شرکت در دوره40 ظرفیت باقیماندهامتیاز: 0 از 0 رای

0

0 دیدگاه
0 دانشجو
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت  محفوظ می باشد.